KOLARTEKO XAKE TXAPELKETA-BENJAMIN - Del 15-02-2015.

 15/02/2015, 6 ronda.


ESKOLARTEKO XAKE TXAPELKETA-BENJAMIN


- Txapeldun Manex Reguillaga Elias del Zaldi Baltza

KOLARTEKO XAKE TXAPELKETA-BENJAMIN

Clasificación Final

Rank SNo. Nombre Club Pts BUC
1 132 Reguillaga Elias Manex Zaldi Baltza Elorrio 6 23½
2 29 Carvajal Voevodkin Julen Xake Larrea 22½
3 155 Valero Zurinaga Beñat Markonzaga Hlhi Xake 19½
4 49 Erkoreka Nerecan Indar Conteneo 5 24½
5 53 Etxebarria Martinez Sabin Zaldi Baltza Elorrio 5 24
6 121 Postigo Alonso Asier Escuela De Ajedrez Zuri Baltza 5 23
7 161 Zubizarreta Landera Amets Zaldi Baltza Elorrio 5 22½
8 111 Monereo Martin Jon Pagasarribide 5 22½
9 25 Calvo Gomez Unai Jesuitak 5 22
10 157 Vallejo Moreno Eder Ignacio Aldekoa 5 21½
11 133 Rivas Dominguez Julen Endroke 5 21
12 105 Menendez Garcia Mauro Conteneo 5 20½
13 78 Intxaustegi Atxalandabaso And Abadiño 5 18½
14 20 Bergara Frades Inigo Bagatza 5 17½
15 127 Torres Marquez Raul Alkartu 24½
16 135 Rodriguez Garcia Joel Conteneo 23½
17 134 Rodriguez Avila Alvaro Club Ajedrez Santurtzi 23
18 114 Munilla Bote Lucia Abadiño 20
19 79 Isasi Paino Mikel Askartza 18
20 123 Quesada Bayon Lier Jesuitak 16
21 150 Tejero Iglesias Aritz Conteneo 4 26
22 99 Martin Monge David Bagatza 4 23½
23 75 Ibarra Rosas Jon Xake Landako 4 22½
24 8 Andrade Flores Hamilton Andre Ignacio Aldekoa 4 22
25 59 Garcia Arean Irati Kareaga Goikoa 4 22
26 113 Morlard De Anton Luca Conteneo 4 21½
  165 Gonzalez Iglesias Eder   4 21½
28 149 Tejada Blanco Victor Kareaga Goikoa 4 21
29 81 Santos Fernandez Izei Kareaga Goikoa 4 20½
30 3 Aguirrebeitia Goitia Martin Jesuitak 4 20
31 73 Hernandez Petite Unai Nevers Xakea 4 19½
32 128 Raya Melgar Ibai Markonzaga Hlhi Xake 4 19½
  138 Roquero Uriarte Enrique Club Ajedrez Leioa 4 19½
34 129 Redondo Saiz Asier Pagasarribide 4 19
35 115 Obregon Riguera Naroa Peña Ajedrez Portugalete 4 19
36 2 Abena Jimenez Twumasi Araceli Conteneo 4 19
37 145 Segarra Saenz Juan Colegio Vizcaya 4 19
38 156 Vales Montero Endika Alkartu 4 18½
39 124 Quindimil Roman Enetz Salesianos Deusto Xake Taldea 4 18½
40 158 Vazquez Aveleira Asier Club Ajedrez Sestao 4 16½
41 85 Laorden Gonzalo Endika Arrigorriaga Eskola 4 16
42 27 Carcoba Gaminde Kimetz Abusu Ikastola 22½
43 50 Espejo Castejon Julio Cesar Abadiño 21½
44 118 Pardo Lopez Eneko Conteneo 21½
45 122 Prados Martinez Aitor Club Ajedrez Santurtzi 21
46 74 Horna Garcia Paula Nevers Xakea 21
47 97 Marcellet Cano Iker Deustuko Ikastola 20½
48 88 Loizaga Avila Oier Peña Ajedrez Portugalete 20½
49 109 Molpeceres Sagastibeltza Ibai Intxixu Ikastola 20
50 107 Molinuevo Fidalgo Unai Alejan Luis Briñas 19½
51 96 Maradey Gonzalez Iker Colegio Vizcaya 19
52 65 Gonzalez Blanco Joel Club Ajedrez Sestao 18½
53 152 Unzueta Martin Katixa Xake Larrea 17
54 41 Delgado Placer Unai Ignacio Aldekoa 16½
55 62 Garcia Vedyashkin Eneko Jesuitak 16½
56 58 Garcia Apeztegia Andeka Club Ajedrez Santurtzi 3 22½
  87 Llona Candina Ander Gorondagane 3 22½
58 101 Martinez Rodriguez Ibai Pagasarribide 3 22
59 144 Sarmiento De Naveran Xabier Xake Landako 3 22
60 26 Calvo Peña Gabriel Alkartu 3 22
61 110 Monereo Martin Aitor Pagasarribide 3 21½
62 91 Lopez Gomez Iker Kueto Eskola Xake 3 21
63 66 Gonzalez Creo Unai Alkartu 3 21
64 93 Macarron Urrengoetxea Iker Abusu Ikastola 3 21
65 4 Alcorta Fernandez Zaloa Endroke 3 19½
66 68 Guarrotxena Romera Idaira Bagatza 3 19
67 126 Rasines Rodriguez Gabriel Gorondagane 3 19
68 69 Gundin Rubio Marco Colegio Vizcaya 3 18½
69 51 Estevez Baron Ethan Maestro Zubeldia 3 18½
70 136 Rodriguez Gonzalez Ibai Xake Karmelo 3 18
71 63 Gil Garayoa Ignacio Colegio Vizcaya 3 17½
72 131 Reges Aragon Unai Arrigorriaga Eskola 3 17½
73 76 Illarramendi Uribezubia Ivan Jesuitak 3 17½
74 32 Cenizo Guarde Elena Salesianos Deusto Xake Taldea 3 17
  98 Marcos Ormaetxea Josu Club Ajedrez Leioa 3 17
76 14 Aurizzi Del Corral Logan Luis Briñas 3 17
77 86 Lerma Barturen Inazio Getxo Eskola Xakea 3 16½
78 36 Corzo Monje Gaizka Luis Briñas 3 16½
79 40 Delgado Nuñez Iker Club Ajedrez Santurtzi 3 16½
80 44 Eguiluz Rodriguez Liher Luis Briñas 3 16
81 21 Berlanga Vecilla Hodei Markonzaga Hlhi Xake 3 16
  28 Carral Marauri Iker Club Ajedrez Leioa 3 16
83 70 Gutierrez Aduna Ivan Colegio Vizcaya 3 16
84 64 Gomez Garcia Eneko Bagatza 3 15½
85 94 Mancisidor De La Fuente Ixane Conteneo 3 15
86 130 Reges Aragon Irati Arrigorriaga Eskola 3 15
87 54 Fernandez Conde Xabier Markonzaga Hlhi Xake 3 14
88 38 Delgado Agorria Celia Abadiño 20
89 43 Duarte Arrieta Asier Conteneo 19
90 31 Cayon Rueda Peio Markonzaga Hlhi Xake 19
91 7 Ambrosio Garcia Unax Club Ajedrez Leioa 17½
92 159 Vazquez Fernandez Imanol Markonzaga Hlhi Xake 17½
93 147 Sobrino Chozas Andoni Gorondagane 16½
94 162 Zumarraga Lopez Gorka Maestro Zubeldia 16½
95 23 Blanco Bañuelos Aitor Begoñako Andra Mari Xake 15½
96 142 Sanchez Antolin Yera Markonzaga Hlhi Xake 15½
97 60 Garcia Lopez Sergio Begoñako Andra Mari Xake 15
98 5 Alvarez Hernandez Aitor Kukullaga 14½
99 52 Etxebarria Arlucea Mikel Deustuko Ikastola 14
100 92 Lopez Suarez Lander Abusu Ikastola 13
101 104 Mendia Gonzalez Aitzol Kukullaga 12½
102 56 Fonseca Orive Urko Club Ajedrez Leioa 12
103 11 Arenzana Corbacho Elaia Club Ajedrez Santurtzi 2 21½
104 151 Batuecas Alonso Telmo Club Ajedrez Santurtzi 2 19½
105 67 Gonzalez Martinez Imanol Intxixu Ikastola 2 19
106 77 Illarramendi Uribezubia Joana Jesuitak 2 19
107 100 Martinez De Lejarza Alayo Mik Intxixu Ikastola 2 17½
108 24 Burgoa Suarez Julen Markonzaga Hlhi Xake 2 17
109 95 Manrique Hernando June Arrigorriaga Eskola 2 17
110 102 Mates Alonso Emilio Kareaga Goikoa 2 16½
111 35 Cortes Gonzalez Izaro Markonzaga Hlhi Xake 2 16½
112 83 Laiz Gonzalez Asier Club Ajedrez Sestao 2 16½
113 19 Benavides Ramirez Iker Salesianos Deusto Xake Taldea 2 16
114 137 Rodriguez Sanchez Eneko Abusu Ikastola 2 15½
115 160 Velilla Del Rio Oier Kukullaga 2 15½
116 108 Molpeceres Sagastibeltza Ande Intxixu Ikastola 2 15
117 57 Gamero Erauzquin Jon Luis Briñas 2 15
118 6 Alvarez Negro Koldo Markonzaga Hlhi Xake 2 14½
119 18 Basarrate Urrutia Aritz Gorondagane 2 14½
120 37 De La Cruz Rua Aimar Luis Briñas 2 14½
121 30 Castro Martin Maider Arrigorriaga Eskola 2 14
122 164 Palacios Costa Oier   2 13½
123 55 Fernandez Perez Jonathan Markonzaga Hlhi Xake 2 13½
124 84 Lambarri Pozuelo Aingeru Club Ajedrez Santurtzi 2 13½
125 34 Conejo Sagüillo Adrian Begoñako Andra Mari Xake 2 12½
126 22 Bilbao Malo Sabiñe Club Ajedrez Sestao 16
127 61 Garcia Robles Irene Xaketxuri 15½
128 42 Diaz Gayo Ane Getxo Eskola Xakea 14
129 153 Uribe-Etxebarria Escribano Jo Ignacio Aldekoa 13½
130 148 Sotelo Ruiz Markel Intxixu Ikastola 13½
131 116 Oliden Teijeiro Iker Arrigorriaga Eskola 13
132 48 Elorduy Cerezo Marcos Conteneo 1 21½
133 143 Sarasua Saiz Mikel Club Ajedrez Sestao 1 16
134 33 Collado Linaje Haizeder Markonzaga Hlhi Xake 1 14½
135 71 Gutierrez Martinez Iker Markonzaga Hlhi Xake 1 14
136 13 Arnaiz Valverde Xabier Endroke 1 12½
137 163 Rio Coego Unai   1 12
138 12 Aristi Jaio Unai Jesuitak 1 12
139 103 Mayo Diez Leire Getxo Eskola Xakea 1 10
140 72 Gutierrez Martinez Lucia Markonzaga Hlhi Xake 1
141 154 Urquiza Diez Ane Getxo Eskola Xakea ½ 15½
142 1 Abad Vicandi Jon Ander Endroke 0 18
  9 Angulo Carril Peio Xake Karmelo 0 18
  10 Aparicio Garcia Jon Aimar Arrigorriaga Eskola 0 18
  15 Aydillo Hervas Maialen Askartza 0 18
  16 Azurmendi Oguiza Jon Jesuitak 0 18
  17 Bartolome Rodrigues Santiago Club Ajedrez Leioa 0 18
  39 Delgado Gonzalez Hodei Barakaldoko Xakearen Errege Ga 0 18
  45 Eizaguirre Rosa Arnaitz Conteneo 0 18
  46 Fernandez Frias Eleder Club Ajedrez Leioa 0 18
  47 Elorduy Cerezo Diego Conteneo 0 18
  80 Iturbide Sanchez Mikel Kueto Eskola Xake 0 18
  82 Jurjo Labraza Jon Club Ajedrez Sestao 0 18
  89 Lopez Barrio Asier Askartza 0 18
  90 Lopez Fernandez Ainhoa Begoñako Andra Mari Xake 0 18
  106 Molina Galarza Jorge Alexande Conteneo 0 18
  112 Moreno Unzueta Ibon Xake Landako 0 18
  117 Panadero Gonzalez Jorge Javie San Jose 0 18
  119 Perez Menendez Aitana Endroke 0 18
  120 Polo Otero Daniel Begoñako Andra Mari Xake 0 18
  125 Ramarathinam Aguirre Alex Club Ajedrez Leioa 0 18
  139 Ruiz Martinez Asier Kueto Eskola Xake 0 18
  141 Saez De Viteri Valdizan Migue Colegio Vizcaya 0 18
  146 Simon Inclan Ibai Conteneo 0 18
165 140 Saavedra Achalandabaso Sergio Abadiño 0 15

Página creada por el programa Swiss Manager




Por: Endroke Xake Elkartea


Inicio (www.xake.net).

Web: FVA-EXF - fva@xake.net - Koldo Elizalde, 20 1 Bergara - 20570 (Gipuzkoa)



Euskal Xake Federakuntza